«Сценарій в Кремлі підготували», — Тимчук попередив про новий кривавий задум РФ щодо України

Дмитро Тимчук

Дмитро Тимчук

Росія може застосувати на Донбасі проти української армії чи цивільного населення хімічну зброю.

Про такий кривавий задум Кремля попередив на своїй сторінці у Фейсбук координатор «Інформаційного спротиву» нардеп Дмитро Тимчук.

Він звернув увагу на те, що кремлівські пропагандисти як в Росії, так і на окупованому Донбасі широко тиражують фейк про те, що ЗСУ начебто готують на Донбасі «хімічну атаку». Така поведінка ЗМІ РФ традиційна перед тим, як сама Росія вчинить те, про що начебто «попереджала», щоб дискредитувати Збройні сили України.

«Немає сумнівів, що такий сценарій в Кремлі підготували, і вже зараз створюють для нього потужне інформаційне прикриття», — констатує Тимчук.

Читайте також: Мирослав Гай: Росія може влаштувати в Україні теракти

Він нагадав, що так само російські пропагандисти діяли перед тим, як 24 листопада Росія вчинила в Сирії хімічну атаку, внаслідок якої постраждала сотня людей. Тоді, пригадав координатор «Інформаційного спротиву», російська пропаганда теж нагнітала ситуацію, заявляючи, що сирійська опозиція за підтримки Заходу, мовляв, готує хімічну атаку.

Почерк Росії щодо підготовки такого інформаційного фону про застосування хімічної зброї на Донбасі не відрізняється, констатує Тимчук, нагадуючи, що в контексті об’єднавчого собору зі створення єдиної помісної церкви України 15 грудня та розгляду 17 грудня Генасаблеєю ООН резолюції щодо окупованого РФ Криму, Росія може вчинити провокацію з застосуванням хімічної зброї на Донбасі.

Читайте також: Бойовики в паніці: «глава ДНР» заговорив про «наступ ЗСУ» на Донбасі і вказав, де він буде (Відео, Мапа)

«Вельми схоже, ми стоїмо на порозі чергової російської провокації на Донбасі — тепер із застосуванням хімічної зброї. Чи буде ця провокація здійснена, і якщо буде, то коли саме — поки не відомо (цілком можливо, що це може бути і на тлі згаданих вище подій грудня-2018, з метою «перехоплення теми» і дискредитації України)», — попереджає Дмитро Тимчук.

ф1ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook