Стрєлков сказав, чи будуть «вибори» в самопроголошеній «ДНР»

Стрєлков в цивільному говорить«Вибори», які бойовики в самопроголошеній «ДНР» запланували на осінь цього року, найвірогідніше, не відбудуться.

Так вважає російський найманець Ігор Стрєлков, зусиллями якого була окупована частина Донбасу і була самопроголошена «ДНР».

На своїй сторінці у мережі Стрєлков написав, що такі «вибори» цивілізований світ сприйме як порушення Росією Мінських угод, а такий негативний резонанс у світі для Кремля небажаний. Тому, вважає Стрєлков, найвірогідніше, ніяких виборів на окупованому Донбасі восени не буде.

«Чи будуть вибори взагалі? — Не впевнений. З високою ймовірністю, їх знову відкладуть… «до повного звільнення території республіки» і т.п», — написав Стрєлков.

Читайте також: «Вибори» в самопроголошеній «ДНР»: випливають цікаві подробиці. Російський політолог каже про «політичний терор»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у самопроголошеній «ДНР», уже оголосили старт «виборчої кампанії», однак жоден «кандидат» ані на пост так званого «глави ДНР», ані на пост «депутата парламенту ДНР» поки не зареєстрований.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook