Стрєлков: «Воювати з настільки серйозним противником, як ЗСУ, у Путіна «кишка тонка»

Стрєлков в цивільному в півобертаТак звані «армії» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» абсолютно не здатні протистояти українській армії і в разі серйозного загострення будуть розбиті ЗСУ за день-два. Підтримувати ж бойовиків прямим введенням російських військ на Донбас Путін не ризикне.

Про це заявив колишній так званий «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков.

Повідомлення Стрєлкова про це розмістив у своєму блозі громадянин РФ Михайло Полинков, відомий серед сепаратистів як блогер «Хрусталик».

На думку Стрєлкова, пряма підтримка бойовиків на Донбасі в разі їх розгрому обернеться для Росії великими проблемами, на які вона не піде. Боєздатність Збройних сили України на Донбасі екс-»міністр» оцінює дуже високо.

Читайте також: «Гарматне м’ясо» для війни у Сирії Росія набирає з бойовиків «ДНР» і «ЛНР» — Стрєлков розповів подробиці

«Поразка корпусів «народної міліції» буде очікувано розгромною — … в їх нинішньому стані вони будуть розбиті за 1-2 дні і в справу доведеться масово вводити російських військових … ну, або змиритися зі здачею Донецька і Луганська та ганебною поразкою . А введення в справу великих контингентів ЗС РФ відразу призведе до двох наслідків:
1. Різкого посиленню західних санкцій (РФ буде без натяків оголошена «країною-агресором»).
2. Важких втрат у живій силі і техніці ЗС РФ (що неминуче з урахуванням наявності у противника ініціативи, «обстріляністю» і бойовою злагодженістю його військ, використанням всієї потужності засобів зв’язку, розвідки та радіоелектронної боротьби, яку нададуть украм «наші дорогі західні партнери»). Приховати ці втрати буде неможливо», — заявив Стрєлков про безперспективність наступу бойовиків на Донбасі навіть за підтримки регулярної армії РФ.

Читайте також: Половина особового складу: Стрєлков повідомив про грандіозні втрати російських найманців у Сирії

При цьому Стрєлков вважає, що Росія під санкціями заходу уже економічно не подужає війну з Україною, а тому підтримувати бойовиків псевдореспублік окупованого Донбасу введенням російських військ Путін не збирається.

«В умовах «війни на два фронти» і наростаючого падіння виробництва та загальної фінансово-економічної кризи крупномасштабно воювати з настільки серйозним (нині) противником, як ЗСУ — вельми «загрожує». Не кажучи вже про те, що це викличе додаткове сум’яття в «елітки» і створить чудові можливості для саботажу … І це за умови, що будуть перемоги (про наслідки поразок і говорити не хочеться)», — вважає Стрєлков.

«На Київ» Путін явно не піде («кишка тонка» не стільки в військовому плані, скільки в наявності волі)», — резюмує колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков, та все ж прогнозує близьке загострення на фронтах Донбасу: » Імовірність швидкого (в лютому-березні) переходу бойових дій в «гарячу фазу» оцінюю, як «3 до 1″.

Читайте також: Стало відомо, куди Росія зараз перекидає з Донбасу і Сирії своїх військових найманців

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook