Стрєлков пояснив, чому Росія точно програє війну з Україною з катастрофічними для себе наслідками

Стрєлков в цивільному в півобертаПовномасштабне військове вторгнення в Україну матиме зараз катастрофічні для Росії наслідки аж до її розпаду.

Про це написав у мережі полковник ФСБ РФ, Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі.

«Війна буде непосильним випробуванням для наскрізь прогнилої РФ і викличе обвал всього і вся», — написав Стрєлков про наслідки для Росії військового вторгнення в Україну.

На відкриту війну з Україною Путін не зважиться, впевнений Стрєлков, відтак війна на Донбасі так, як її зараз веде Росія, також призведе до поганих наслідків для РФ.

«До повзучої капітуляції, яка викличе локальні (але фатальні для внутрішньополітичної ситуації) військові поразки на Донбасі і в Сирії, а в подальшому — до внутрішньої смути і інтервенції, розпаду РФ і громадянської війни (серії воєн) цивільних», — написав Стрєлков.

Читайте також: Кримом не обмежиться: Стрєлков заговорив про повний розпад Росії (Відео)

При цьому колишній «міністр оборони ДНР» Стрєлков переконаний, що рано чи пізно «велика війна» між Росією і Україною буде, оскільки РФ ніколи не відмовиться від посягань на Україну, бо без України Росія існувати просто не зможе.

Відтак Ігор Стрєлков вказав на ряд заходів, яких Росія має вжити для підготовки до «великої війни» з Україною, щоб Росія не перестала існувати в принципі, та висловив сумнів, що Путін на такі заходи піде і нинішнього президент РФ чекає така ж доля, як померлого під час трибуналу в Гаазі військового злочинця Мілошевича.

Читайте також: Обидва варіанти програшні — Стрєлков вказав на неминучу поразку Росії у Сирії

«Це найперші дії з сотень тих наступних, які треба буде зробити будь-якому (Путіну або тому, хто його змінить) керівникові РФ, щоб не допустити подальшого розвитку найкатастрофічнішого сценарію, який вже виконується на наших очах… Чи вірю я, що Путін на таке здатний? Ні, не вірю… Тому, ймовірно, нас чекає і в подальшому майже точне повторення «шляху Мілошевича» — «крок вперед — два кроки назад — стрибок на місці» з наростанням загальної системної кризи, хаосу, військово-політичних (і просто військових) поразок», — написав про майбутнє Росії полковник ФСБ РФ Ігор Стрєлков.

ф1ф2ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook