Столичні комунальники розповіли, як і чому рятують хворі дерева взимку

фото: КП по УЗН Дніпровського району

фото: КП по УЗН Дніпровського району

Про це йдеться на сторінці Фейсбук КП по УЗН Дніпровського району.

«Взимку дерева можна проглянути з усіх боків. А тому на оголених їх гілках можна побачити пишні яскраво-зелені «кульки», які виглядають дуже красиво і не по сезону яскраво. Але на жаль, вони — не прикраса, а справжня біда для зелених насаджень.

Омела біла, саме так називають ці пишні «кульки», — рослина-паразит. Дерево, уражене ним, втрачає свої довговічність і декоративність, омела запускає патологічні процеси і викликає у них захворювання, знижуючи життєздатність.

Окрім того, омела активно висмоктує соки з дерева, переводячи свого донора в буквальному сенсі на голодний пайок. І через деякий час рослина-господар починає хворіти, відставати в рості, слабо плодоносити і чахнути, адже омела дуже багато забирає на свій ріст води та поживних елементів з дерева.

Найдієвіший і ефективний спосіб боротьби з омелою білою — спилювати уражені гілки. Так і працівники КП УЗН Дніпровського району розпочали ранок понеділка з видалення омели по вул. Карбишева. 

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити правильний ріст та розвиток зелених насаджень Дніпровського району», — написали комунальники у дописі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook