Стічні і каналізаційні води потрапили в море — на пляжах Одеси великий ризик підхопити інфекцію (Відео)

Найбрудніші зараз пляжі "Аркадія" і "Лузанвка". Фото - usionline.com

Найбрудніші зараз пляжі «Аркадія» і «Лузанівка». Фото — usionline.com

Внаслідок злив, що прокотилась Одещиною 3-4 серпня, в море потрапило багато брудної води, в тому числі і з каналізації, що загрожує інфікуванням як мінімум кишковою паличкою.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує утриматись від купання в морській воді принаймні ще кілька найближчих днів. Про це офіційно повідомив сайт Одеської міськради.

Проби води фахівці ще досліджують, та і без результатів застерігають відпочивальників — купатись на пляжах Одеси небезпечно.

Читайте також: За пів години вода піднялась на 2,5 метра: стихія на Одещині забрала життя чоловіка, тіло якого знайшли не одразу (Відео)

Під час злив камери відеоспостереження зняли, як на пляжі «Аркадія» і в морі біля берега виривались гейзери стічних вод: стокові труби старі і діряві, тому вміст каналізаційних труб з прибережних кафе і не тільки виливався фонтанами прямо в море.

Купатись зараз в Чорному морі в Одесі — це купатись фактично у фекальних водах. Одесити на пляж зараз ні ногою, натомість приїжджі відпочивальники небезпеку підхопити інфекцію здебільшого ігнорують.

Всі подробиці — у сюжеті «Вікна-новини»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook