Стець: вимога позбавити «Інтер» ліцензії — пряме втручання і тиск на Нацраду (Відео)

5c16c94761008305172d751032_319e0451Вимогу позбавити «Інтер» ліцензії — пряме втручання і тиск на Нацраду. Про це заявив Юрій Стець.

«Якщо я буду вимагати забрати ліцензію в «Інтера» — це буде прямим втручанням і прямим тиском на Нацраду з питань телебачення і радіомовлення. Очевидно, що я цього робити не можу. Я можу, у даному випадку, тільки висловлювати свою політичну позицію», — повідомив він.

І також заявив, що поки не створене Міністерство інформполітики, він повноважний тільки ініціювати через Кабмін законодавчі ініціативи.

«Я вже оголосив про те, що я буду вносити законопроект про поширення статусу персони нон ґрата, у тому числі на присутність в українських медіа, у телеефірах та радіотрансляціях того продукту, який стосується людей, що є персонами нон ґрата», — розповів він.

Стець так пояснив свою позицію: «Бо не тільки фізично вони не повинні бути присутніми в Україні, але і влазити через телевізор в Україну вони так само не мають права, статус персони нон ґрата повинен поширюватися, у тому числі на телебаченні та радіо».

Як відомо, на телеканалі «Інтер» у новорічну ніч транслювався запис новорічної програми, у якій виступив зокрема депутат Держдуми Росії, співак Йосип Кобзон, оголошений в Україні персоною нон ґрата. У цій же програмі звучали пісні у виконанні інших російських зірок, які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України. Серед них — Валерія, Олег Газманов, Микола Басков та інші.

Крім того, міністр інформаційної політики Юрій Стець має намір незабаром запропонувати Верховній Раді законопроект щодо поширення на ЗМІ визначення «персона нон ґрата».

 112

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook