Степан Барна розповів у Києві, як розвиваються громади на Тернопіллі (Фото)

щ6На Тернопільщині створено 36 об’єднаних територіальних громад. Тільки за рахунок коштів Держбюджету на розвиток інфраструктури ОТГ вкладено щонайменше 640 млн грн. У реальний сектор економіки Тернопільщини за останніх півроку надійшло інвестицій на майже 2,8 млрд грн.

Про це голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна говорив на під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України.

— Це — той ресурс, який створює робочі місця, наповнює місцеві бюджети. Саме тому, від голів громад, найбільшою мірою, має залежати наскільки ефективно вони будуть розпоряджатися цими ресурсами, — наголосив Степан Барна.

За словами голови ОДА, політика держави зводиться до того, щоб ще більше підтримувати діяльність громад, і не тільки в контексті розширення повноважень, а й на фінансовому рівні.

щ4

— У нашій області є приклади успішних громад, які ефективно використовують свої ресурси. При цьому, у Тернопільській області лише за рахунок коштів Державного бюджету на розвиток інфраструктури вкладено щонайменше 640 мільйонів гривень. Він громад потрібно максимально ефективно їх використовувати, — сказав Степан Барна.

щ1

щ3

щ5

щ2

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook