Ставки акціизного збору на вживані авто ВР тимчасово знизила, але не на всі машини

авторинок, вживані авто - ЗПВерховна Рада України тимчасово (до 31 грудня 2018 року) знизила ставки акцизного збору на вживані автомобілі. За відповідний законопроект №3251 у другому читанні та в цілому проголосували 237 народних депутатів. 

Документ вносить зміни до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, згідно з якими ставки акцизного збору на вживані авто знижуються у 2-28 разів (до 0,102-2,2 євро за 1 куб. см об’єму циліндрів двигуна) залежно від виду транспортного засобу та потужності його двигуна.

Водночас зниження ставок акцизу не діє на вживані автомобілі, які:

- мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором щодо України відповідно до законодавства, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України;

- вироблені до 1 січня 2010 року;

- ввозяться на митну територію України особою для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду у кількості понад один легковий автомобіль протягом календарного року.

Ухвалений закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Нагадаємо, 12 квітня Рада прийняла даний законопроект у першому читанні за основу.

Джерело — 112.ua

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook