Ставка на тролейбуси: у Донецьку колапс автотранспорту через брак пального

indexЗ істотними збоями на деяких маршрутах здійснюється рух комунальних пасажирських автобусів, транспортники грішать на брак дизельного палива.

На вулицях міста стало набагато менше легкових машин, багато автолюбителів через брак альтернативи просто пересіли на тролейбуси і трамваї, хтось і зовсім змінив звичне авто не піші прогулянки, повідомляє 62.ua.

В останні дні в Донецьку раз у раз обговорюють, «коли на автозаправках з’явиться бензин», і «де сьогодні можна заправити машину». В основному, на небагатьох працюючих АЗС автомобіль можна заправити тільки газом. За словами донецьких водіїв, місто можна «об’їздити» вздовж і впоперек, і повернутися ні з чим. Ще кілька днів тому за бензином шикувалися довгі черги, тепер у багатьох місцях він закінчився зовсім або його запаси наближаються до нуля.

Жителі Донецька скаржаться, що ще вчора на лінію перестали виїжджати пасажирські автобуси, що зв’язують Петровський і Кіровський райони з центром міста, з автопарку все менше автобусів виходить і на інші маршрути. Ті, хто ще здійснює перевезення пасажирів, роблять це з останніх запасів, за словами самих же водіїв, палива вистачить максимум, на день, якщо проблема не буде вирішена в найкоротші терміни, виїжджати на маршрути буде нічим.

«Вчора на трьох автозаправках стояв, черги величезні, таких ніколи у нас не було і за життя моєї не пам’ятаю. Година простояв, а в підсумку поїхав ні з чим. Система роботи на заправках налагоджена огидно, перше заправляють, скільки хочуть, а потім бензин закінчується. Ну, якщо проблема є, можна було ліміт встановити, наприклад, не більше 20 літрів на машину, тоді й іншим би вистачало більш-менш. А так бардак, звичайно. На сьогодні у мене ще є запас невеликий, а завтра вже на тролейбусі поїду на роботу, бензину вже не знайти. Добре, що громадський транспорт є, але проблему потрібно вирішувати терміново, інакше справи кепські підуть «, — говорить донеччанин, Андрій.

«Так жах якийсь, не одне, так інше. Що у них там відбувається, не зрозумію! Україна дороги перекрила, так тепер і в Донецьку з росіянами домовитися не можуть. Уже тиждень заправки порожні, тільки й обіцяють, що скоро, скоро . Сподіваюся, що слово стримають і наступного тижня бензин з’явиться. Ну і за прийнятною ціною очікую, звичайно, а не так, щоб під шумок і ажіотаж ціни накрутити «, — скаржиться донеччанка, Алевтина.

«Так, заправитися не можу вже два дні. Машина стоїть у дворі, поки я і дружина пішки ходимо, на громадському транспорті їздимо. Автобусів менше стало, помітно вже, добре, що тролейбуси виручають», — каже, житель Донецька, Павло.

«Потрібно було терміново до матері виїхати в село, а бензину немає, довелося у перекупників в інтернеті шукати. Оголошень щодо продажу повно, продають дорожче, звичайно. 92 по 30 гривень за літр, 95 по 35-40 гривень, спекулюють потихеньку, але коли вибору немає, доводиться брати, те, що є. Особливо не переживаю, думаю найближчим часом поставки налагодять, а поки вихідні дні, будемо відпочивати, а в понеділок видно буде «, — розповідає РІА Новини України житель Макіївки, Юрій.

«Весь центр об’їздив, так і не знайшов працюючої заправки, тільки запаси останні даремно витратив. Шкода, що робота зараз під загрозою зриву, боюся вимушеного простою. Сподіваюся, до понеділка бензин буде, обіцяють адже», — говорить донеччанин Владислав, який займається приватним візництвом .

Дефіцит палива на пару з транспортною блокадою відбився і на поставках продовольчих товарів у магазини і торгові мережі Донецька. У місті проблематично знайти свіже м’ясо, курятину, субпродукти, молоко. Ті постачальники, яким все ж таки вдається своєчасно завозити товар в магазини, виставляють завищені ціни, ніж неприємно дивують покупців. І без того дорогі продукти харчування, подорожчали ще на кілька гривень.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook