Статистика вражає: за одну добу на Тернопіллі гасили 11 пожеж сухої трави (Відео)

пожежа сухої травиУпродовж 28 березня рятувальники Тернопільщини погасили 11 пожеж сухої трави і очерету.

Як повідомили в управлінні ДСНСУ в Тернопільській області, горіло як в центрі Тернополя в парку, так і в селах віддалених районів області.

Серед 11 пожеж були такі, що підбирались до автозаправок і ринків, а також до житла і багатоквартирних будинків. Відтак від вогню врятували гектари лісосмуг і цілі житлові квартали.

Рятувальники вкотре закликають не палити суху траву.

Ось їх статистика пожеж на Тернопільщині за 28 березня цього року:

11:46 в м. Борщів на вул. Бандери виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ 8-ї державної пожежно-рятувальної частини, врятовано лісопосадку на площі 150 м.кв.

12:26 в м. Бучач на вул. Лісова виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 1га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини, від вогню врятовано 4 будівлі.

13:27 в с. Біла Тернопільського району пожежа очерету на відкритій території. Вогнем знищено очерет на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:58 в с. Ярославичі Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, врятовано 5 га лісопосадки.

15:37 на узбіччі дороги поблизу смт. Козова виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 53 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:48 в с. Білоголови Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 400 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Залізці.

16:21 в с. Байківці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 4га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:00 в м. Тернопіль на території парку «Топільче» виникла пожежа очерету на відкритій території. Вогнем знищено 300 м.кв очерету. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:14 в с. Великий Говилів Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та очерет на площі 1500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

19:08 в м. Збараж на вул. Січових Стрільців виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 800 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини, від вогню врятовано АЗС «WOG» та речовий ринок «Оболоня».

23:12 в с. Плісняни Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 300 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, врятовано лісопосадку на площі 12,8 га.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook