Старт опалювального сезону з пікетами і підпалом шин: Україна щоразу ризикує повторити комунальний колапс Алчевська (Відео)

ф1Цьогорічна ситуація у Смілій, Кривому Розі та ще кількох містах України доводить: для українських міст досі нікуди не зник ризик повторити комунальний колапс Алчевська, де в 2006-му через замерзання води в батареях довелося замінювати майже всі комунікації системи опаленяння міста.

Ситауація не змінюється, з’ясували журналісти Факти тижня ICTV, оскільки між теплопостачальними організаціями та «Нафтогазом», між якими мали б бути прозорі грошові відносини одержання газу і сплати за нього, є приватні фірми-прокладки, яким і дістаються гроші, які городяни сплачують за тепло.

Читайте також: Підпал шин через відсутність опалення: поліція Дніпропетровщини почала кримінальне провадження (Відео)

Такі схеми розкрадання грошей працюють чи не в усіх областях України, кажуть експерти.

Президент України  минулого тижня доручив правоохоронним органам розібратись із такими стуаціями, а подати газ на котельні розпорядився під свою відповідальність.

Читайте також: У Кривий Ріг прийшов опалювальний сезон: Криворізька ТЕЦ показала запуск останньої котельні (Відео)

Про те, чи стане цьогорічна ситуація із проблемним стартом опалювального сезону останньою і наступної осені в Україні не палитимуть шини і не пікетуватимуть Кабмін мешканці якогось міста — у сюжеті.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook