Стали відомі володарі Кубка України з пожежно-прикладного спорту (Відео)

ф1Перемогу у загальноукраїнських змаганнях за участі 16-ти команд з різних областей вибороли рятувальники Києва — у Тернополі завершився Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській обалсті, другими за підсумками кількаденних змагань стали представники спеціалізованого вишу — Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Третє місце виборола команда з Луцька.

«Окрім головного призу, спортсмени з Києва за перемогу в пожежній естафеті 4х100 м отримали ще й Кубок на честь колишнього керівника Головного управління пожежної охорони МВС України генерал-майора Пилипа Десятникова, який стояв біля витоків пожежно-прикладного спорту України.

А за кращий результат у бойовому розгортанні збірну Чернігівської області нагородили Кубком на честь легенди пожежної охорони генерал-майора внутрішньої служби Миколи Хорошка. Також за перемогу у цьому виді чернігівські вогнеборці отримали цінний подарунок від Тернопільського міського голови Сергія Надала.

Окрім головних нагород, всі призери отримали медалі та грамоти, а також цінні подарунки від партнерів змагань», — додали тернопільські рятувальники, Які вперше за останні 40 років приймали змагання Кубка України з пожежно-прикладного спорту.