Стали відомі подробиці затримання чоловіка, який займав керівну посаду в одній з найбільших українських компаній, а згодом працював у бойовиків

ыыы Представника «міністерства» «ДНР» затримали поліцейські в Лимані, — повідомляє ГУНП в Донецькій області.

У 2015 році 60-річний чоловік з окупованого Донецька виїхав в Лиман, де зареєструвався як тимчасово переміщена особа. У мирний час він займав керівну посаду в одній з найбільших українських компаній.

«Весь час він жив» на два будинки — регулярно їздив до Донецька, де протягом деякого часу проживав. В один з таких приїздів йому стало відомо, що в» республіці «почали формуватися» міністерства, зокрема міністерство промисловості і торгівлі «ДНР» і після співбесіди з «директором адміністративного управління» був прийнятий на «посаду» «начальника відділу ліцензування департаменту торгівлі», — повідомляють в поліції.

Займаючи «посаду», він створив так звану нормативно-правову базу для фейкового «міністерства промисловості і торгівлі» ДНР. Також чоловік займався оформленням ліцензій на видобуток корисних копалин, виготовлення ліків, ввезення наркотичних і психотропних засобів, утилізацію боєприпасів.

В ході оперативних заходів про кримінальну діяльність «чиновника» дізналися правоохоронці. «Робив те, що умію», — говорить затриманий.

Вирішується питання про відкриття кримінального виробництва по ч. 1 ст. 256 «Содействие учасникам кримінальних організацій та приховування їх злочинної діяльності» Уголовного кодексу України. Санкция статті передбачає до 5 років позбавлення свободи.

Всього з початку року в Донецкій області виявлено 177 бойовиків, з них 152 затримані, 25 — оголошено в розслідуванні.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook