Стали відомі нові тарифи на проїзд — громадський транспорт у Тернополі дорожчає

тролейбус в тернополі-літоПроїзд подорожчає і в маршрутках, і в тролейбусах.

Тариф на проїзд зросте на 1 гривню Таке рішення, повідомляє Тернопільська міська рада, вже прийняв виконком.

Платити більше городянам і гостям міста доведеться з 10-го січня.

Відтак, з 10 січня вартість проїзду у маршрутках міста становитиме 4 гривні, а у тролейбусах — 3 гривні.

Як зауважив начальник управління транспорту Ігор Мединський, зміна тарифу — вимога часу, адже з нового року зросте мінімальна заробітна плата до 3200 грн. та вартість енергоносіїв, тому єдиний спосіб забезпечити належну роботу громадсько-пасажирського транспорту — змінити тариф.

«Чимало чинників передувало тому, щоб виконавчий комітет розглянув проект рішення про зміну тарифів у громадському транспорті. Щодо автобусних перевезень, то останній раз вартість проїзду змінювалася на початку 2015 року, а за цей час збільшилась заробітна плата, відповідно зросли і відрахування на зарплату, ціни на дизпаливо та автозапчастини. Виконавчі органи відтерміновували підняття тарифів на проїзд, але з нового року, коли вдвічі збільшиться зарплата, відповідно зростуть витрати перевізників, то це питання повинно було розглядатися», — зазначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.

Щодо електротранспорту, то окрім зростання цін на комплектуючі та заробітної плати, зросла для підприємства ще вартість електроенергії майже у три рази.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook