Стали відомі імена українців, затриманих російською ФСБ на Азові (Відео)

Капітан затриманого судна

Капітан затриманого судна

Троє з чотирьох українських рибалок, затриманих російськими силовиками в Азовському морі, визнали факт незаконного вилову риби. Раніше факт браконьєрства нібито визнав капітан затриманого судна.

Про це повідомляє «Интерфакс», посилаючись на відеозаписи допитів, поширених у неділю окупаційним «прикордонним управлінням ФСБ по республіці Крим». Один з допитуваних, як наголошується, повідомив, що знав про заборону ловити камбалу-калкан сітями у відповідності з протоколом російсько-української комісії з питань рибальства в Азовському морі від листопада минулого року. Усі троє українців на камеру заявили, що претензій до російських прикордонників не мають, «психологічний і фізичний вплив на них не чинився».
Про затримання українського судна в Азовському морі стало відомо напередодні. Російські прикордонники заявили, що капітан судна не виконав вимогу про зупинку і спробував сховатися. «В ході огляду плавзасобу виявлено понад 290 примірників камбали-калкан, а також незаконне знаряддя лову – ставну сітку. При цьому суднові, реєстраційні документи, в тому числі на право видобутку (вилову) водних біологічних ресурсів, у затриманих відсутні», — заявили в прес-службі так званого «прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму».

Про затримання українського судна в Азовському морі стало відомо напередодні. Російські прикордонники заявили, що капітан судна не виконав вимогу про зупинку і спробував сховатися. «В ході огляду плавзасобу виявлено понад 290 примірників камбали-калкан, а також незаконне знаряддя лову – ставну сітку. При цьому суднові, реєстраційні документи, в тому числі на право видобутку (вилову) водних біологічних ресурсів, у затриманих відсутні», — заявили в прес-службі так званого «прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму».Про затримання українського судна в Азовському морі стало відомо напередодні. Російські прикордонники заявили, що капітан судна не виконав вимогу про зупинку і спробував сховатися. «В ході огляду плавзасобу виявлено понад 290 примірників камбали-калкан, а також незаконне знаряддя лову – ставну сітку. При цьому суднові, реєстраційні документи, в тому числі на право видобутку (вилову) водних біологічних ресурсів, у затриманих відсутні», — заявили в прес-службі так званого «прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму».

Українські рибалки, яких російські силовики схопили в Азовському морі, імовірно — громадяни Сергій Гога, Олексій Іванов, Василь Тюркеджи та Максим Тєрєхов.

Про це у Facebook повідомив народний депутат від “Слуги народу” Павло Мельник. За його інформацією, затримані — мешканці села Райнівка Приморського району Запорізької області. Депутат також навів декілька фото із затриманими.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook