Стало відомим, для чого МВС потрібно мільярд гривень

 

7Для введення автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху необхідно понад 1,1 мільярда гривень, пише «Економічна правда».

Рахункова палата у звіті за результатами аудиту Національної поліції, який проводили з 7 грудня 2017 по 1 березня 2018 року, вказала, що, зокрема, через нестачу коштів в Україні не впроваджено системи фіксації адміністративних правопорушень в автоматичному режимі.

За  розрахунками,  проведеними  фахівцями  МВС  і  Національної  поліції, потреба  в  коштах  на  створення  та  введення  в  експлуатацію  інформаційно-телекомунікаційної системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху та програмного забезпечення до неї становить  317,7 млн грн. Для обстежень комплексної  системи  захисту  інформації  об’єктів  та  програмного  забезпечення  цієї системи необхідно 29,3 млн гривень; на придбання та введення в експлуатацію відповідного комп’ютерного, мережевого  та  телекомунікаційного  обладнання,  а  також  мобільних  комплексів автофіксації і транспортних засобів для їх розміщення — 118,7 мільйона; на придбання та введення в експлуатацію стаціонарних та пересувних комплексів автофіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення – 643 мільйони. Загалом, як підсумувало видання, необхідно більше 1,1 мільярда гривень.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook