Стало відомо, звідки в окупованій Горлівці взялись українські телеканали (Фото)

Окупована  бойовиками «ДНР» Горлівка дивитиметься українське телебачення завдяки передавальній техніці, що її надає Міністерство інформполітики України.

Учора, нагадаємо, ажіотаж викликало повідомлення про те, що в окупованій Горлівці запрацювали загальноукраїнські телеканали. Їх мешкацні окупованих територій «зловили» на звичайну антену.

Читайте також: В окупованій Горлівці ажіотаж — телевізори показують лише українські телеканали

Невдовзі, повідомили в Мінінформації, мешканці окупованої Горлівки зможуть бачити і місцевий телеканал з Торецька (колишній Джержинськ).

«Комісією з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення виділено на Торецький район передавач, який буде використовуватися для місцевого мовлення. Він дозволить поширити сигнал українського мовлення й на окуповану Горлівку», — йдеться в повідомленні Мінінформації.

Там також кажуть, що сподіваються якнашвидше поновити телевежу на горі Карачун, що була пошкоджена знесена під час бойових дій.

Читайте також: Життя у «сірій зоні»: як виживають мешканці Горлівки (Відео)

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України постійно відвідує прифронтові території в зоні АТО. Зокрема, радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець днями був у місті Торецьк (Дзержинськ).

Міський голова Торецька Володимир Слепцов розповів раднику:

«Ми раді, що активно розвивається кабельне телебачення, що невдовзі відбудована телевежа на горі Карачун, зробить український сигнал ще потужнішим і якіснішим, зокрема і у нас в Торецьку. Але особливо мене тішить, що встановлення передавальної техніки, яку виділяє нам МІП, дасть можливість дивитися й місцевий телеканал в окупованій Горлівці».

Нагадаємо, в кінці січня цього року Словенія передала українському Міністерству інформопітики телерадіопередавальну техніку для відновлення українського мовлення на Сході країни, в зоні проведення АТО.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook