Стало відомо, за який страшний злочин бойовики оголосили в розшук комбата «Мачете»

ф1Командир батальйону 7-ї бригади так званої «армії ДНР» Юрій Свиридов застрелив вагітну жінку і після того утік. Тому окупаційна влада бойовиків оголосила його в розшук.

Про подробиці причин дезертирства польового командира бойовиків, а потім командира 3-го мотострілецького батальйону 7-ї бригади Юрія Свиридова (позивний «Мачете») у мережі написали самі сепаратисти.

Читайте також: Одіозний комбат бойовиків втік із Донбасу — його оголосили дезертиром свої (Фото)

ф2

За даними бойовиків, комбат у Горлівці, де дислокується військова частина Свиридова, застрелив жінку на ім’я Анастасія, яка була на 5-му місяці вагітності. Це була не цивільна особа, а підлегла «Мачете» — заступник командира медичного взводу бойовиків. Вона ж була донькою начальника штабу батальйону, яким командував «Мачете».

Як пишуть бойовики, застрелив свою вагітну підлеглу Свиридов пострілами в голову ззаду.

Підозрюють, що зробив це п’яним — із коментарів сепаратистів зрозуміло, що зловживав спиртним Свиридов часто.

ф3ф4ф5

Очевидно, що після такого злочину залишатись у розташуванні свого батальйону «Мачете» не міг, тому й утік.

Окупаційна влада «ДНР» «офіційно» оголосила в розшук командира батальйону «армії ДНР» Юрія Свиридова за дезертирство, та шукають його і бойовики, які обіцяють помститись «Мачете» за вбивство жінки-бойовички.

Смерть на Донбасі від рук своїх Свиридову загрожує не вперше. «Мачете», нагадаємо, пережив замах на себе 29 червня 2016 року. Тоді його машину обстріляли. «Мачете» пощастило, а його дружина на ім’я Ліля була поранена.

«Екс-міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков був упевнений, що то зробили свої.

Читайте також: Стріляли в комбата «армії ДНР», є поранені. Стрєлков вважає, що замах вчинили свої

Як буде тепер — знайдуть його першим так звані «правоохоронні» органи «ДНР» чи бойовики з жагою помсти — невідомо. Як і невідомо, де саме — на окупованому Донбасі чи в Росії — переховується зараз «Мачете»-кримінальний убивця.

ф6ф7

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook