Стало відомо, який подарунок готують «главі ДНР» задля «культу особи» (Фото)

ф1На окупованому Донбасі підлеглі не перестають створювати «культ особи» так званих глав самопроголошених республік, яких Кремль поставив керувати окупованою частиною Донбасу. Та над підлабузництвом підлеглих до кремлівських маріонеток у мережі відверто сміються.

Так, чергову хвилю висміювання так званого «глави ДНР» викликав подарунок, який йому готують. На день народження 26 червня Олександру Захарченку хочуть подарувати його ж бюст, про що масово повідомляли сепаратистські ЗМІ, публікуючи відео і фото з майстерні луганського скульптора Андрія Борового, який ліпить цей бюст по фотографіях, бо особисто з Захаренком ніколи не зустрічався.

Читайте також: Грандіозний скандал в «ДНР» — Захарченко розповів неймовірні дурниці про своє «генеологічне дерево» (Фото)

У мережі відверто висміяли майбутній «шедевр», підкресливши, що скульптур Андрій Боровий явно прикрасив бюст, бо «глава ДНР» насправді виглядає значно недолугіше, ніж у скульптурі. Так, очевидно, що автор задля «культу особи» прибрав у бюсті Захарченка друге підборіддя «вождя» і мішки під очима від постійних пиятик «глави ДНР».

Читайте також: «Сміявся майже до сліз», — Стрєлков розповів, звідки насправді у брехливого Захарченка «наган від Врангеля»

«Не схожий. Очевидно, оригінальну дурну пику посоромилися ліпити», — прокоментував фото бюсту Захарченка з майстерні блогер Денис Казанський.

«На могилі і такий зійде», — відповів у коментарях інший користувач, натякнувши, що Захарченка рано чи пізно ліквідують свої ж, як це вже зробили з багатьма польовими командирами і одіозними бойовиками на окупованому Донбасі.

Читайте також: «Глава ДНР» оскандалився із привітанням Путіна (Документ)

ф1ф2ф3ф4

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook