Стало відомо, який «подарунок» готує Путін до Дня незалежності України

Росія просто готується відзначити 25-ту річніцю Незалежності України. Можливо, навіть так, як це вона зробила в 2014 році, тільки з деякими поправками на нинішні реалії. Таку думку висловив представник України у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

«Росія відкрито в великій кількості поставляє і в Крим, і на окуповані території Донбасу багато важкої військової техніки, здебільшого наступального характеру… На мій погляд, Росія просто готується відзначити 25-ту річніцю незалежності України. Можливо, навіть так, як це вона зробила в 2014 році, тільки з деякими поправками на нинішні реалії», — припустив Є.Марчук.

Він також наголосив, що «не може змиритися Росія з тим, щоб 25-річниця української незалежності пройшла нормально, щоб до Києва на святкування приїхали лідери провідних країн світу».

Читайте також: Росія перекинула на Донбас більше танків, ніж у Німеччини та Великобританії, — Марчук

«Навіть, якщо Росія і не ризикне повторити щось на зразок серпня 2014 року, то створювана нею ситуація великої вірогідності серйозної ескалації буде невідворотньо прдукувати високу гіпотетичність загрози особистій безпеці поважним гостям і їх відмову приїзду до Києва. Думаю, що у Росії уже розроблений і задіяний план, як не тільки зіпсувати, а як зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України», — наголосив він.

За словами Є.Марчука, дуже багато важливої символіки у цьому святкуванні. Важливої не тільки для України, важливої не тільки для Європи, важливої і для Росії.

«Тільки для неї важливість ця зовсім інша — як зірвати це святкування. Україна уже більше двох років знаходиться в стані війни з Росією. Є поразки — є і перемоги. Але є те, чого немає ні в кого із європейських країн — це більш ніж дворічного досвіду ведення війни із ядерною наддержавою. Війни специфічної, не традиційної. Саме тому символізм 25-ї річниці незалежності України для Росії це своєрідна небезпека, небезпечний приклад для неї самої і для її нинішніх сателітів», — додав представник України у контактній групі.

Читайте також: Марчук пояснив, чому на Донбасі гине все більше українських військових

Разом з тим, він також додав, що українська оборонно-безпекова система уже має хороший досвід і переконаний, активно працює по забезпеченню безпеки проведення 25-ї річниці незалежности не тільки в Києві.

«Багато буде також залежати від нормальної пильності громадян. Особливо, напередодні 24 серпня. На мій погляд, це той випадок, коли на два-три дні кожен чоловік має відчути себе добровільно мобілізованим. Росії не вдасться зірвати 25-ту річницю незалежності України», — резюмував Є.Марчук.

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook