Стало відомо, в яких умовах утримують Олега Сенцова

сенЖителька Бердянська Наталя Іванченко розповіла, в яких умовах зараз утримують росіяни українського режисера Олега Сенцова. Вона на власні очі бачила ті місця.

Як розповіла жінка, була у неї подруга з Росії. Більше двадцяти років вона з сім’єю кожного літа відпочивала у Бердянську. «Тепер я для неї фашистка, звичайно. Ну та це вже не важливо», — каже жінка.

Жила подруга тоді в Лабитнангах, це якраз те місто, де зараз Олег Сенцов. «Одного разу ми були там з сином. Це було в 2004 році. З Москви дві доби на потязі. Тайга, потім лісотундра…

Читайте також: Джемілєв вказав можливий шлях визволення Сенцова і Кольченка з російського ув’язнення (Відео)

Недалеко від будинку Марини якраз і розташована та тюрма, де зараз Олег Сенцов. Я бачила її. Стара темна страшна будівля з довгими бараками. Навкруги багато дерев’яних будиночків, де живуть місцеві люди, будинки всі перекособочені, бо грунт такий там. Гаражі у них – це шматки величезних труб (це ті, які використовують для транспортування їх чортового газу), переобладнаних у приміщення. Собака моїх друзів Білька, яку вони дуже любили – зникла біля тюрми. Кажуть, що їх використовують для виготовлення жиру при туберкульозі. А хворіють там майже всі в’язні на цю хворобу», — розповідала Наталя.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook