Стало відомо, скільки коштів українські заробітчани переказують з Польщі в Україну

паПоляки зацікавлені в тому, щоб усе більше українців приїжджали до них на роботу. А ще краще, щоб українці переїжджали в Польщу родинами й залишалися надовго, пише Польське радіо.

За інформацією видання, міграційний потенціал з України вичерпується. Це помітно по кількості людей, які хочуть на короткотерміновий період працювати в Польщі. Але вони не беруть до уваги тих українців, які довго там працюють. Таких людей дуже багато.

Це підтверджують дані про грошові перекази за кордон, здебільшого заробітчан з України. У першому кварталі цього року їх сума була рекордною – 379 мільйонів злотих, тобто на 35 відсотків більше, ніж у кінці 2017 року.

Газета відзначає, що змінюється модель праці в Польщі – чоловіки питають про можливість влаштувати на роботу дружину і навпаки. «Це свідчить про те, що емігрувати хочуть цілі сім’ї», – коментує Пйотр Рафальський з агентства посередництва у працевлаштуванні.

На думку економістів, така тенденція позитивна для польської економіки, не лише у фінансовому, але й у демографічному вимірі.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook