Стало відомо, наскільки з нового року зростуть виплати військовим (Таблиця)

цЗ 1 січня 2018 року оклад військових буде залежати від прожиткового мінімуму, повідомляє Слово і Діло.

Головна зміна — з нового року посадовий оклад військових буде залежати від прожиткового мінімуму. Крім того, зростуть оклади за військові звання.

Зокрема, за звання «солдат» будуть платити не 30, а 560 грн, за «майора» — 1420 грн. Ще більше отримає генерал — 1870 грн.

Ще одне нововведення — виплата одноразової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт — від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років. Зберігаються надбавки за службу в умовах режимних обмежень і за кваліфікацію, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

З нового року військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, винагорода буде виплачуватись в розмірі не менше 10 тис грн, а військовослужбовцям, які виконують завдання в інших місцях проведення АТО, не менше ніж 4,5 тис грн.

чф

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook