Стало відомо, на яке з чисел вересня пророкують черговий кінець світу

ффДевід Мід, відомий американський конспіролог і автор книги «Планета X — прибуття в 2017 році» стверджує, що вже 23 вересня Планета X, також відома як Нібіру, вріжеться в землю (або пройде в небезпечній близькості від неї, викликавши глобальні катаклізми), повідомляє ВВС.

Мід зазначає, що він знайшов передбачення того в Біблії. «Ісус жив 33 роки. Елохім, ім’я Бога для євреїв, згадувалося в Біблії 33 рази. І 23 вересня — як це 33-й день після повного сонячного затемнення. Тобто, 33 — це нумерологічний значиме число. Я говорю про астрономію, я говорю про Біблію … і поєдную їх », — розповідає Мід виданню The Washington Post. За його словами, світ не загине в суботу, але він — такий, яким ми його знаємо, зміниться. Швидше за все, відбудеться ряд глобальних катастроф, і вже до початку жовтня Земля не буде колишньою.

Конспіролог пов’язав і недавні урагани Харві й Ірма, а також північнокорейські ядерні випробування, з передбачуваним кінцем світу. Що ж за «звір» такий — ця загадкова планета Нібіру? Давно існує думка, що вона — за орбітою Плутона. Перші припущення про катаклізм, який викличе Нібіру, з’явилися ще в 1976 році, коли письменник Захарія Ситчин заявив, що ця планета була описана ще за часів Вавилона і Шумеру.

Читайте також: Розшифрували «лист диявола», створений монахинею у XVII столітті

Орбіта Нібіру нібито перетинає Сонячну систему раз в 3600 років. Вчені NASA спростовують як саму Нібіру, так і прогнози Девіда Міда. До речі, як і церква. Пастор Ед Штетцер стверджує: немає «християн-нумерологів». За його словами, цифри мають значення в Біблії, але їх не можна використовувати для того, щоб робити такі радикальні прогнози про рух планет і кінець світу. «Кожного разу, коли хтось говорить вам, що вони знайшли секретний код в Біблії, закінчуйте цю розмову», — радить пастор.

Доктор Девід Моррісон, вчений NASA (як і інші вчені) заперечує ідею існування невідомої планети такого розміру. «Якби вона була там, ми помітили б це. Причому неозброєним оком. Ми б побачили зміни в орбітах Землі і Марса, якби ця якась Нібіру наближалася до нашої планети », — говорить Моррісон. Втім, фанати Нібіру заявляють, що вчені навмисно приховують інформацію, щоб уникнути паніки серед людей. Чи так це — побачимо вже 23 вересня. Саме час запасатися попкорном і спостерігати за кінцем світу «в першому ряду».

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook