Стало відомо, коли вийде у прокат новий сезон серіалу «Свати»

аааВідомий і в Україні після серіалу «Свати» російський актор Федір Добронравов повідомив про дату виходу сьомого сезону проєкту. Актор сказав, що прем’єра запланована на 2021 рік.

Активне виробництво свідчить про те, що автори серіалу, ті, хто має до нього стосунок, а це — Квартал-95, дуже талановиті люди, якщо встигають і на український народ працювати, перебуваючи на багатьох постах у державі, й себе не забувають, закладаючи добрий фундамент у свої прибутки в перспективі, і не втрачати зв’язки з російськими колегами й реаліями .  Щось підказує, що в Україні чимало хто з влади зі шкіри лізтиме, щоб ці зв’язкине тільки не втратити, а й примножити.

За словами виконавця ролі Івана Будька, прем’єра нових серій запланована на 2021 рік. «Якщо Бог дасть і все піде за планом, то у 2021 році він вийде. Ми молимося, щоб так все і було», — зазначив Добронравов в бесіді з виданням Teleprogramma.pro.

На даний момент відомо, що зйомки сьомого сезону проходять в Білорусії. У нових серіях глядачі побачать відомих персонажів у молодості. Зокрема, роль молодого Івана Будька виконає рідний син Федора Добронравова — Віктор. Дитячу версію його дружини Валюхи зіграє 12-річна актриса Марія Тарасова, а Дарина Рибак — юну. Крім того відомо, що в серіалі з’явиться один новий персонаж — директор сільського клубу Палич. Цю роль виконає відомий за серіалом «Вулиці розбитих ліхтарів» актор Михайло Трухін. Його герой з’явиться на весільному торжестві Женьки і американця Джека.

Невідомо, якою буде у 2021-му році економічна ситуація в Україні — її прогнозують і як сприятливу, і як провальну . Побачимо. Але якою б вона не була, думається, що творці «Сватів» скрасять її гумором. Якщо не буде хліба, то будуть хоч видовища…

Тіна Влад.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook