Стало відомо, який взвод названо кращим у Збройних Силах України (Фото)

фото: генеральний штаб ЗСУ

фото: генеральний штаб ЗСУ

На Львівщині відбувся конкурс на кращий однотипний підрозділ ЗСУ серед механізованих (мотопіхотних), десантно-штурмових (повітряно-десантних) взводів та взводів морської піхоти, пише Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

Подібний масштабний захід відбувався вперше в новітній історії українського війська.

Конкурс проходив у форматі комплексного тактичного завдання на єдиному тактичному фоні за основними предметами бойової підготовки. Сам захід передбачав проведення випробувань у кількох номінаціях: спортивна, професійна, також оцінювалась злагодженість дій підрозділу.

Так, у спортивній номінації військовослужбовці змагалися в естафеті, подоланні смуги перешкод за стандартами НАТО, а також пейнтболі. Професійна номінація складалася із виконання вправ стрільб та водіння бойових машин. В останній номінації оцінювалися тактичні дії взводу в обороні та наступі, виклику вогню артилерії.

Після проведення всіх етапів проводилося визначення переможців. При цьому критерієм оцінки була сумарна кількість балів, отриманих взводом за виконання кожної вправи в номінаціях. У разі ж отримання підрозділами однакової кількості балів перевагу під час визначення місця надавали взводам, які зайняли перше місце за номінацію «злагодженість підрозділів».

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Сьогодні відбулась урочиста церемонія закриття конкурсу й нагородження переможців змагань. У заході на базі МЦМБ також взяли участь іноземні інструктори, які беруть участь у роботі «Об’єднаної багатонаціональної групи — Україна (JMTG-U)».

За підсумками випробувань третє місце здобули військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади, друге місце — представники 36-ї окремої бригади морської піхоти. А воїни 93-ї окремої механізованої бригади вибороли перемогу у конкурсі і право впродовж року називатися кращим взводом Збройних Сил України.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook