Стало відомо, хто з українців Польщі балотується до Європарламенту

ФОТО WROCŁAW.PL

ФОТО WROCŁAW.PL

Уперше за списками декількох польських партій до Європейського парламенту балотуватимуться українські мігранти.

Про це пише «Європейська правда».

До Європейського парламенту балотуватимуться четверо вихідців з України, які вже мають громадянство Польщі.

Він націоналістичної партії «Конфедерація» на вибори йде Лілія Мошечкова, яка народилася в Донецьку. ЄП зазначає, що в Польщі жінка збирала допомогу для окупованих районів Донецької та Луганської областей, утім в української громади Польщі виникало питання, для кого ця допомога — мирних жителів чи бойовиків. Медіа зазначає, Мошечкова називала війну на Донбасі «громадянською війною», а також їздила до анексованого Криму, порушуючи законодавство України (тобто не через адмінмежу в Херсонській області).

Від націоналістів також йде на вибори Володимир Осадчий. ЄП зазначає, що він також співпрацює з наближеними до Кремля установами та виступає у прокремлівських медіа.

Від лівої партії «Весна» на вибори йде Оксана Литвиненко з Луганська. Вона виступає за права жінок у польському місті Торуні та є учасницею протесту проти втручання католицького духівництва до питань жінок або меншин.

І четвертою українською мігранткою на виборах до Європарламенту є Лілія Твардош, яка проживає в Польщі з 1997 року. Вона має наміри захищати права людей на форумі ЄС.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook