Стало відомо, хто будуватиме Меморіал Героям Небесної Сотні у Києві і якою буде його вартість

Візуалізація проекту: facebook.com/mi.archstudio

Візуалізація проекту: facebook.com/mi.archstudio

Сьогодні визначено переможця тендеру. Ним стало ТОВ  ТОВ «Північно-український будівельний альянс» з пропозицією у 143 млн 296 тис. грн.

Про це пише сайт «Хмарочос».

В аукціоні брали участь ще три учасники: майстерня «Україна-реставрація», компанія «Основа» та «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне виробниче управління». Тендер проводять удруге – перший не відбувся через те, що на аукціон подався лише один учасник, компанія «Основа».

Виконавець має реконтруювати алею, облаштувати пішохідну зону, здійснити благоустрій та озеленення територїї за проектом архітектурного бюро MI studio. Меморіал має бути побудований упродовж дев’яти місяців з моменту перемоги у тендері.

Тендерні торги в системі держзакупівель ProZorro відбулися у середу, 14 листопада, повідомив у коментарі Укрінформу директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні — Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

«Відбувся тендер. Було чотири учасники. Переможцем торгів стало ТОВ «Північно-український будівельний альянс» з пропозицією у 143 млн 296 тис. Зараз перевіряємо документи на відповідність тендерним вимогам. Остаточно переможець буде визначений у найближчі дні», — сказав він.

За словами Пошивайла, наступним у тендері після переможця йде ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельна виробнича майстерня «Україна-реставрація» з пропозицією у 148 млн 808 тис. грн.

Згідно з проектно-кошторисною документацією, початкова вартість робіт з будівництва Меморіалу Героям Небесної сотні була оцінена у 154 млн грн. Водночас у ході тендеру було обрано підприємство, котре зголосилося звести Меморіал за найнижчу ціну. Згідно з умовами договору, Меморіал має бути побудований упродовж 9 міс. з моменту перемоги у тендері.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook