Стало відомо, через що в центр Тернополя з’їжджались пожежні машини (Відео)

19 квітня в центрі Тернополя відбувались спеціальні навчання рятувальників.

ф1

Як повідомили в Управлінні ДСНСУ в Тернопільській області, за легендою навчань у ресторані розважального центру «Атріум» на вулиці Йосипа Сліпого у Тернополі спалахнула пожежа.

Згідно з тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа на 5-му поверсі будівлі. Задимлення виявив черговий під час обходу території та негайно повідомив про це Службу порятунку.

Після отримання повідомлення про пожежу оперативно-диспетчерська служба Управління направила до місця підрозділи Тернопільського гарнізону. Про цю надзвичайну подію сповістили працівників оперативно-координаційного центру, оперативну групу Управління, підрозділи Національної поліції.

ф2

Далі рятувальники відпрацьовували гасіння умовної пожежі з умовними потерпілими.

По прибуттю на місце події пожежно-рятувальні підрозділи провели розвідку, та встановили, що площа загорання становить 100 м.кв. Було організоно прокладення магістральних рукавних ліній та проведено ліквідацію умовної пожежі.

ф3

Загалом у навчаннях було  задіяно 5 одиниць техніки, 21 чоловік особового складу та 3 ланки ГДЗС.

Захід організовано з метою тренування навиків керівного складу в формуванні та розгортанні сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону, вдосконалення тактичного мислення начальницького складу в оцінці обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил в засобів та керівництві особовим складом під час ліквідації пожеж в об’єктах з масовим перебуванням людей. Також такі тренування сприяють розвитку практичних навичок особового складу пожежних частин у виконанні оперативної задачі з гасіння пожежі, дотримання вимог безпеки праці та злагодженим діям.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook