З’ясувалось, де і чим займається син «глави ЛНР», поки батько грабує Донбас

Син "глави ЛНР" Станіслав Плотницький, народжений 20 вересня 1985 року. Фото - Антикор

Син «глави ЛНР» Станіслав Плотницький, народжений 20 вересня 1985 року. Фото — Антикор

Так званий «глава ЛНР» Ігор Плотницький лише поки що перебуває на окупованому Донбасі — у Росії він уже приготував собі місце, куди тікатиме, коли на окуповану Луганщину знову повернеться українська влада.

Коли для окупантів Донбасу настане «чорний день», Плотницькій тікатиме у Воронеж, де вже приготував собі «запасний аеродром». Принаймні, там уже живе його син. Про це написав у своєму блозі Денис Казанський.

Читайте також: Росіяни говорять про смерть батьків Плотницького

Він з’ясував, що син «глави ЛНР» Станіслав Плотницький давно є громадянином Росії і з початку 2016 року у Воронежі офіційно зареєстрований приватним підприємцем як громадянин РФ.

Читайте також: «Скажу один раз», — Плотницький розповів, як поховав своїх батьків (Відео)

Відомо, що батьки Ігоря Плотницького, які раніше переїхали в Росію, у вересні 2016 року померли саме у Воронезькій області.

Читайте також: Експерт пояснив схему, як бойовики хотіли усунути Плотніцького, і назвав ім’я керівника спецоперації в «ЛНР»

«Виникає резонне запитання. Якщо сім’я Плотницького так хотіла переїхати в Росію і отримати російське громадянство, хіба не могли всі ці люди переїхати до Воронежа до 2014 року? Хіба варто було заради цього розв’язувати війну?» — риторично запитує Казанський.

ф1ф2ф3ф4

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook