Стала відома справжня причина пожежі в дельфінарії окупованого «ДНР» Донецька (Фото, Відео)

ф1Закинуту будівлю дельфінарію «Немо» в парку Щербакова в окупованому «ДНР» Донецьку в ніч на 24 листопада підпалили спеціально. Доказом тому є каністра, що всю ніч і весь день після пожежі пролежала поряд.

Вона лежала в усіх на очах — біля входу в дельфінарій і поряд з яскравим жовтим дельфіном під пальмою, однак на неї, чомусь, ніхто не звернув уваги.

Читайте також: Заграва стояла висока — в окупованому «ДНР» Донецьку дощенту згорів дельфінарій (Фото)

Ця каністра є на численних відео з місця події, а також на всіх фото, зроблених вранці після пожежі. Вона нікуди не зникала, поки там працювали пожежники і їх керівництво.

На крупнішому плані каністри видно, що її горло обгоріле і в сажі. Вірогідно, підпалювач із неї облив споруду пальним, підпалив, а каністру кинув на місці злочину, знаючи, що палія ніхто й не шукатиме.

ф1ф2ф3ф4

Читайте також: Окупаційна влада повідомила «офіційну» причину пожежі в дельфінарії Донецька і «нагодувала» городян обіцянками (Відео)

Відтак офіційна версія пожежі про замикання електоприлада в покинутій понад 2 роки тому будівлі, озвучена керівником окупаційної адміністрації Донецька, не витримує жодної критики.

Читайте також: Мешканці окупованого Донецька знають, що насправді зробить «ДНР» із підпаленим дельфінарієм

Схоже, дописувачі соцмереж мали рацію, коли припускали, що закануту з 2014 року споруду підпалили навмисно, аби порізати на металобрухт її металічний каркас.

Каністра на відео — з 12 -ї секунди.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook