Стала відома причина вбивства бойовика «Мотороли»

Моторола крупно смієтьсяРосійського найманця Арсенія Павлова («Моторолу»), який воював за «ДНР», прибрали свої за участь у зачистках в «ЛНР» у вересні 2016 року.

Таку версію вбивства «Мотороли» повідомив на своїй сторінці у Фейсбук колишній «голова ЦВК ДНР» Роман Лягін.

«Павлова вбили після участі «Спарти» в зачистці «ворогів» в ЛНР», — прямо написав Лягін про участь «Мотороли» в подіях річної давнини в «ЛНР».

Лягін зазначив, що нинішні розірки між «главою ЛНР» Плотницьким та «міністром МВД ЛНР» Корнетом — це варіація в того, як «діти лейтенанта Шмідта ділять Донбас» і підкреслив, що так звана «еліта ЛНР» — це «шваль», яка не може контролювати нічого, що «потребує інтелектуального потенціалу».

Читайте також: Поламані ребра — Карякін розповів, як бойовики закатували колишнього «Прем’єр-міністра ЛНР» (Відео)

Нагадаємо, «Моторола» з частиною своєї банди «Спарта» приїздив із «ДНР» в «ЛНР» після того, як у вересні 2016 року Плотницький заявив про відвернення «перевороту» в «ЛНР».

Читайте також: Стало відомо, від чиїх саме побоїв загинув екс-глава «Уряду ЛНР»

Саме «Моторола», як писали тоді в сепаратистських мережах, брав участь у зачистках, і під його орудою бойовики «Спарти» затримували і допитували з фізичними розправами неугодних Плотницькому. «Моторола» ж начебто особисто допитував і арештованого колишнього «прем’єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова, та перестарався і убив його. Бойовикам тоді не залишалось іншого, як оголосити, що Ципкалов, мовляв, сам повісився в камері СІЗО.

Читайте також: Випливли цікаві подробиці участі банди «Мотороли» в придушенні перевороту в «ЛНР»

«Глава ДНР» Олександр Захарченко тоді, аби зберегти лице, заявляв, що «Моторола» зі своєю бандою був у «ЛНР» всього 2 дні «у відрядженні» і, мовляв, ніяких допитів н епроводив, а тільки охороняв «державний» кордон, аби на окуповану «ЛНР» територію Донбасу не ввійшли українські війська.

Читайте також: Захарченко розповів, чим бойовики «Мотороли» займались у відрядженні в «ЛНР» (Відео)

Коли ж 16 жовтня 2016 року бойовика «Моторолу» підірвали в ліфті житлового будинку Донецька, серед версій причин убивства російського терориста, була в тому числі й та, що прибрали Арсенія Павлова свої ж бойовики чи російські спецслужби в тому числі й за те, що брав участь у зачистках в «ЛНР» і надто багато знав.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook