Спитай у свого «патрона» Путіна, чому він вбиває наших дітей — мешканці Слов’янська написали лист Царьову

1Кілька тижнів тому Олег Царьов пообіцяв повернутися повернутися і «звільнити» всю Україну від нацистів. У відповідь на це жителі Слов’янська написали колективний лист-звернення до колишньому народному депутату. Передає Міський інфопортал Слов’янська.

Текст листа:

Царьов, ти обіцяєш, вірніше грозишься, знову «звільнити» Слов’янськ. Все вже було «звільнено» ще під час першої окупації. Продовольчі склади і магазини розграбовані, машини у людей забрано, лікарняні авто теж розікрали. Ви навіть пограбували «Швидку допомогу», забравши у неї кращі авто. Кожному з вас хотілося мати своє особисте авто. Ви завдали медицині міста більший збиток, ніж Богатирьова з усією своєю клікою. З-за вас медикаменти більшості з нас стали недоступні зовсім з-за різкого подорожчання. Продукти теж значно подорожчали. А у що ви перетворили наше місто-красень?! Ви зробили з нього смітник з барикад, розбитих будинків, повалених дерев і електричних стовпів. А тікаючи, ви замінували наші школи, магазини і навіть приватні будинки, в яких ви жили весь цей час. Така була ваша подяка нам, хоча ви займали наші будинки, нікого не питаючи. Ми вам потрібні вам потрібен наше місто? Ні звичайно. Вам потрібно побільше заробити грошей, які платять вам ваші господарі Кремля, Ростова. А скільки безвинних людей загинуло через вашу жадібності! У вас вистачило совісті насильно заганяти людей в свою банду. А подивися, де ви обкопувались! Біля лікарень, шкіл, житлових кварталах. Ми для вас були живим щитом, ви стільки горя принесли нашому місту!

Тому дуже просимо тебе, щоб ти не вів свою банду знову до нас. Не треба нас «визволяти». Ви забрали у нас практично все, що було можливо. Зараз наша влада підвозить нам продукти, вже більшість отримали пенсії, видають зарплату. А ви хочете знову нас цього позбавити. Не треба, Царьов, не треба. Прийде час, і ти і твої подільники-бандити будуть покарані по всій строгості закону. Так що не усугубляй свою провину, відмов від цієї війни і своїх корешів. Ми не хочемо, щоб гинули наші діти.

Включи залишки розуму, направ їх у правильне русло. А до нас, будь ласка, НЕ ТРЕБА!

Обійдемося без твого «звільнення».

Жителі Слов’янська. Не погоджуємося, тому що дуже багато твоїх бандитів ще ховаються по норах. Але з часом всі будуть покарані, будь певен!

Покайся!

І ще, запитай у свого патрона Путіна, за що він вбиває нас і наших дітей.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook