Справжню екзотику тернополяни можуть побачити на виставці «Джунглі парк» (Відео)

джунгліНа виставку «Джунглі парк», що проходить у ТРЦ «Ювілейний» (проспект Злуки, 45), запрошують тернополян. Триватиме «жива» експозиція до 23 лютого.

Читайте також. У Тернополі – виставки на різний смак: від витинанок до живих звірів

Нагадаємо, виставка «Джунглі парк» почала діяти в 1998 році. Її вважають однією з найбільших пересувних зоологічних виставок в Україні. Вона налічує понад 100 видів різних тварин і птахів: від гігантських багатоніжок і павуків до приматів, серед яких — котячий лемур і бурий капуцин.

Усіх живих експонатів утримують в умовах максимально наближених до природних. А почалося все з ініціативи запорізьких зоологів-ентузіастів, які створили виставку на базі домашньої колекції живих екзотичних тварин, що містилися у звичайній трикімнатній квартирі.

Читайте також. 25 років буремної історії – на виставці у Тернополі (Відео)

Вихованців утримують в умовах максимально наближених до клімату їхнього природного ареалу. У кожної тварини чи птаха – індивідуальні температура, вологість, ультрафіолетове опромінення, зміна дня і ночі і т. ін.), збалансовано підібраний раціон харчування, що включає різні природні мікроелементи і вітаміни. Всі тварини оточені турботою і увагою з боку співробітників.

Довідково. Відвідати виставку можна щодня з 10 до 19 години. Квитки коштують: 40 грн — для дітини і 50 грн — для дорослого. Дітям до трьох років — вхід безкоштовний. Телефони для довідок: 097-485-77-74, 099-973-77-35.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook