Справа смертельної харківської ДТП: Зайцева заговорила вперше, Дронов вказує на «білі плями» у справі (Відео)

Зайцева Дронов в суді вертЗайцева провину визнає, та клянеться за кермо більше не сідати. Дронов від свідчень відмовився, допоки своє слово не скажуть усі свідки.

12 брезня суд у ході розгляду справи про ДТП в Харкові восени минулого року, в якій загинули 6 людей, слухав підозрюваних — двох водіїв.

Водійка «Лексуса» Олена Зайцева, машина якої знесла 11 пішоходів на тротуарі, 6 з яких загинули, визнала, що їхала з перевищенням швидкості, сигналила водію «Таурега», та той тільки пришвидшився. На тротуар, стверджує, її машина вилетіла вже некерованою: після удару «Таурега» Зайцеву, як вона каже, викинуло з-за керма на пасажирське сидіння. Загалом свідчення Зайцевої зводились до того, що у ДТП її провини менше, як Геннадія Дронова, бо якби не удар «Таурега», то «Лексус», за словами Зайцевої, на тротуарі б не збив людей.

Читайте також: Саме той ракурс: момент ДТП з масовими жертвами у Харкові (Відео)

Сам водій «Таурега» Геннадій Дронов від свідчень поки утримався.

Читайте також: Експерти назвали речовину, яку знайшли в крові підозрюваної у скоєнні смертельної аварії в Харкові (Відео)

Його адвокат каже, що рішення суду, якщо буде видаватись підзахисному несправедливим, оскаржуватимуть аж до міжнародного суду, бо в справі багато «білих плям», зокрема, невідомо, коли саме Зайцева приймала опіати і в якій кількості, якою була швидкість її машини в момент удару і таке інше.

Читайте також: Прокуратура пояснила, чому зникли обтяжуючі обставини щодо Зайцевої у справі смертельної харківської ДТП (Відео)

У  прокуратурі запевняють, що всі необхідні докази слідство в цій справі зібрало.

Подробиці — у сюжеті Факти ICTV.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook