Споживачі отримуватимуть дві платіжки за газ на одному аркуші паперу (Відео)

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Споживачі для зручності отримуватимуть дві платіжки за газ на одному аркуші паперу, на якому тарифи за блакитне паливо як товар і його за його транспортування будуть рахуватимуться окремо.

Про це заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк на брифінгу.

«Коли ми говоримо, щоб знову зробити одну платіжку, ми говоримо просто про зручність споживача. Ми зараз спілкуємося і з транспортуючими компаніями, і з постачальниками, і дійшли того, щоб для зручності споживачів вони отримували ці дві платіжки на одному аркуші паперу. Фактично це означатиме одну платіжку», — сказав він.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні 11 лютого схвалила проєкт рішення, завдяки якому для абонентів, які підключені до мереж, але Плата за розподіл газу. Українцям, які не користуються блакитним паливом, обіцяють перерахувати платіжки Плата за розподіл газу. Українцям, які не користуються блакитним паливом, обіцяють перерахувати платіжки газ не споживають, оплата за транспортування блакитного палива буде встановлена на новому рівні. Її будуть визначати зважаючи на те, з якою метою українці користувалися газом. Про це повідомляє ТСН Новини.
За словами Тарасюка, повернутися до старої форми квитанції за газ українці все одно не зможуть, оскільки постачальник і транспортер газу — це різні компанії, які надають окремі послуги. «Платіжка не може бути одна. Це дві різні компанії. У нас уже зараз працює газовий ринок. Так, він недосконалий, але він буде поліпшуватися з кожним місяцем. Ми повинні зрозуміти, що транспортування здійснює монополія. Ми ж не можемо прокладати кілька мереж, але їх потрібно обслуговувати. А постачальників вже зараз багато і з’являється багато нових», — пояснив очільник регулятора.
Зазначимо, українці з січня 2020 року почали отримувати окрему платіжку з нарахуваннями за доставку газу газорозподільними компаніями. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук назвав поділ платіжок за газ на дві правильним кроком, але зазначив, що отримувати їх краще в одному документі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook