Спортсменка і кілька бізнесменів втілять «літній проект» для юних тернополян (Відео)

P6040032-nДитяча літня школа – щось схоже на дитячий літній табір при школі — стартує у Тернополі 30 червня. Причому вже є перші анкети на участь.

Читайте також. Найкращі “Олімпійські лелеченята” живуть у Чорткові (Фото)

Літня школа працюватиме щодня з 10.00 до 17.00. Це дуже зручно для батьків, які мусять ходити влітку на роботу, але не мають як відправити нащадків у село чи стаціонарний дитячий табір. Запрошують дітей віком 10-14 років. Перший набір щасливчиків – 15 осіб.

- Перший набір – експериментальний, а тому — безкоштовний, — розповідає відома спортсменка, чемпіонка з пауерліфтингу Лілія Проць. – Пізніше плата буде, але її розмір буде символічним. Проект задумували не як справу для заробітку. Гроші потрібні будуть для покриття витрат на матеріали для школи, квитки на заходи, у музей тощо.

Читайте також. У Тернополі презентували всеукраїнський проект «DO like OLYMPIANS» (Фото, Відео)

Автором ідеї, власне, є сама Лілія. Вона дізналася, що через події, які відбуваються на Сході країни та загалом економію коштів у державі, цього року фактично відмінили шкільні табори.

- Зрештою, у нинішній ситуації і далеко не всі батьки не можуть відправити дітей на відпочинок та оздоровлення навіть в Одесу, Херсон чи Миколаїв. Уде й не кажу про Крим, — каже жінка. — Тому у нас виникла ідея створити табір у місті. Називатися він буде «літня школа».

Дітей, яким пощастить потрапити у групи (наразі формуватимуть одну із 15 осіб: п’ятеро – із соціально-незахищених категорій, п’ятеро – талановиті діти, решта – звичайні дітки – прим.) чекає багато розваг: конкурси, вікторини, флеш-моби, майстер-класи, навіть ділові ігри.

- Будемо ходити на екскурсії по місту. Я сама лише нещодавно дізналася, що, наприклад, у пожежників є музей і його можна відвідати, — додає Лілія Проць. — Діти братимуть участь у квестах. Для них влаштують зустрічі з відомими тернополянами.

Власне, ідей в організаторів багато. На прикладі першої групи вони планують дієвість планів перевірити.  Базою для літньої школи буде тераса ресторанного комплексу «Максим». Але тільки тому, що погода буває різною, а під накриттям дітям буде комфортніше. Харчувати вихованців планують також у цьому закладі та кількох інших, які погодилися приймати дітей. Спершу для них влаштують майстер-клас, а потім – вони самі все приготоване з’їдять. Ідею із літньою школою підтримали члени Гільдії Рестораторів Тернопілля і погодилися бути благодійниками.

- Взагалі-то у наших планах — охопити 100-200 дітей, — додає Лілія Проць. - Адже під час літніх канікул вони просто блукають містом і не мають чим зайнятися. Натомість у таборі всім їм буде цікаво. Спеціально й формуватимемо групи: за віком, інтересами.

Довідково. Зголошуватися у дитячу літню школу охочі або їхні батьки можуть за номерами телефонів: 050-90-90-773, 097-312-76-60 або на електронну адресу:  lilya_prots@mail.ru.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook