Спортсмен із Житомирщини взяв участь у міжнародному турнірі з боксу і став бронзовим призером

Житель Бердичева Олег Чулячеєв взяв участь у “Golden Gloves 2019” – традиційному міжнародному турнірі з боксу.

Він відбувся в Сербії уже 62-й раз.

Турнір є одним  із найбільш престижних стартів.

Олег був у складі команди з України і показав на змаганнях достойний результат.

У своїй ваговій категорії хлопець виграв срібло.

загалом, чоловіча Національна Збірна України з боксу посіла перше командне місце серед 17-ти країн учасників, виборовши три золота, три срібла і п’ять бронзових медалей, інформує Федерація боксу України.

За результатами цікавих та напружених поєдинків в активі наших боксерів: три золота, три срібла та п’ять бронзових медалей, володарями яких стали:

Вагова категорія +91 кг – Андрій ГОРОДЕЦЬКИЙ

Окрім неймовірного показника по здобутим медалям, українські боксери поклали до скарбнички збірної України ще дві важливі нагороди. Кубком «За найкращу техніку» був нагороджений лідер нашої команди у вазі до 69 кг – Віктор Петров. Кубок «Найкращого боксера змагань» здобув суперважковаговик Віктор Вихрист.

Чоловіча Національна збірна України з боксу в черговий раз продемонструвала високий результат на міжнародній арені.

Мітки: , , ,