Співробітники міграційної служби Тернополя разом із громадськими активістами розробили спільний напрямок співпраці у питанні попередження торгівлі людьми

фото: сайт Управління ДМС у Тернопільській області

фото: сайт Управління ДМС у Тернопільській області

Співпрацю між міграційною службою Тернопілля та ГО «Відродження нації» закріпили договором, повідомляє сайт Управління ДМС у Тернопільській області.

Уже не перший рік триває співпраця між  міграційниками Тернополя та громадськими активістами з «Відродження нації» щодо попередження такого ганебного для сучасного суспільства явища як торгівля людьми. 14 серпня в приміщенні Управління ДМС в Тернопільській області цю співпрацю закріпили договором.

Сторони домовилися спільно протидіяти торгівлі людьми, зокрема інформувати населення щодо шляхів убезпечення від «рабства», проводити профілактичну роботу серед груп ризику, виявляти потенційних жертв.

«Нам надзвичайно важлива така взаємодія. Спільними зусиллями, обмінюючись напрацьованим досвідом ми зможемо ефективно діяти та захистити наших краян від протиправного», зазначила представник ГО Оксана Шлюсар.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook