Спецслужби Порошенко почали «топити» нашу команду — Рубан

111Державні служби, наближені до президента, почали «топити» групу переговірників по обміну полоненими, яку очолює генерал-полковник, керівник громадської організації «Офіцерський корпус» Володимир Рубан. Проблеми у переговірників почались тоді, коли президент Порошенко повідомив їм про свою симпатію. Про це повідомляє Преса України.

Команда Рубана почала роботу з обміну полоненими в самому початку бойових дій, під час перших полонів. Переговорники домовилися про співпрацю з дніпропетровськими чиновниками, які надали базу, офіси, літаки та іншу посильну допомогу. Після цього, державні структури створили паралельно свій центр з обміну полоненими.

«І ми почали діставати перших полонених і публічно показувати, що ми є результат, держава раптом зметикувала, що це дійсно може вплинути на рейтинги і швидко створила свою групу при СБУ», — зазначає Володимир Рубан.

Команда Рубана, а це близько 60 осіб добровільних активістів, почала співпрацювати з держцентром, допомагаючи їм контактами і порадами. Однак, незабаром, перейнявши досвід добровольців, співробітники спецслужб почали «топити» хлопців Рубана.

«Ми працювали тоді спільно і на цю групу теж. Вони пішли за нашими контактами, вони почали копіювати — дай Бог. У них почало виходити, у них є можливість з в’язниць швидко діставати людей. Однак для того, щоб та група працювала успішно, вони почали топити нашу групу: це в стилі спецслужб», — повідомляє офіцер.

«Єдине що мені не зрозуміло — це роль Порошенко в цьому, в наших проблемах, які почалися з того, як він сказав: «Володимир Володимирович, я на вашому боці». Я боюся, краще б він ніколи цього не говорив, і більше я від нього ніколи цього не попрошу», — зазначає Володимир Рубан.

Переговорник розповідає, що результатом пильної уваги президента стали численні проблеми, які почалися у нього та його колег.

«З його волі чи це ревнощі придворних, але з цього моменту у всієї групи, а всіх нас 60 осіб, у групі постійно працює 12 офіцерів, почалися якісь проблеми: десь комусь не дали дозвіл на зброю, десь кимось почали цікавитися. Ми зробили крок, показали, що ми зубасті, можемо зовсім по-іншому налаштувати цю гітару», — заявив переговорник.

При цьому, представники державного центру з обміну полоненими не перетинають лінію, що розмежовує території підконтрольні Україні і бойовикам. Одна справа, що держслужбовці боятися самі опинитися полоненими, інша справа, що, згідно з офіційною позицією: «Київ не може і не буде вести переговори з терористами».

У той же час, Рубан заявляє, що сьогодні за уточненим списком в полоні все ще знаходиться 654 людини. Однак поправляється, що в цей список включені ті українські полонені, які перейшли на бік терористичних ЛНР і ДНР. Також, на сьогодні існує небезпека «заморожування» обміну полоненими з різних обставин, що заважають цьому процесу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook