Соціологи назвали двох основних лідерів майбутніх президентських виборів

фото УНІАН

фото УНІАН

За результатами опитування, яке проводили  Центр «Соціальний моніторинг», Інститут аналізу та прогнозування, Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка, у разі проведення виборів сьогодні, у другий тур перегонів вийшли б лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Такі результати опитування оприлюднив директор центру «Соціальний моніторинг» Дмитро Дмитрук на прес-конференції у Києві. Так, серед усіх опитаних 12,9% відповіли, що якби вибори президента відбулися наступної неділі, вони проголосували б за Тимошенко. Серед тих, хто має намір голосувати та визначився, за лідера «Батьківщини» висловилися 20,5%.

На другому місті – Анатолій Гриценко з 8,3% і 13,1% відповідно. На третьому місті – співголова партії «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабинович, які мають по 6,9% серед усіх опитаних та по 10,9% серед тих, хто голосуватиме та визначився. За чинного президента Петра Порошенка готові проголосувати 5,9% та 9,4% відповідно, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка – 4,3% і 6,8%, за голову «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового – 2,9% і 4,6%, за голову ВО «Свобода» Олега Тягнибока – 2,7% і 4,3%, за екс-народного депутата Романа Безсмертного – 0,8% і 1,2%, за позафракційних народних депутатів Надію Савченко – 0,7% і 1,1% та Віктора Чумака – по 0,1%. Водночас за іншого політика готові проголосувати серед усіх опитаних 10,6% і серед тих, хто має намір голосувати та визначився, – 16,9%. 20,5% серед усіх опитаних не змогли відповісти на це питання, а 16,7% не голосували би

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook