Соціологія від Центру Разумкова: Порошенко — 33 %, Тимошенко — 10 %, Тігіпко — 5 %

imagesЯкби вибори Президента України відбулись у найближчі дні, то 33,3% українців підтримали б Петра Порошенка, а за Юлію Тимошенко свій голос віддали б 10%. Такі результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова наприкінці квітня, у якому брало участь понад 2 тис. респондентів. Ці дані під час прес-конференції оприлюднив заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

Згідно дослідження, за Сергія Тігіпка планує проголосувати 4,9% респондентів, за Анатолія Гриценка – 4%, за Петра Симоненка – 4,1%, а за Олега Ляшка – 3,7%.

“Найнижчий рейтинг поки залишається у таких кандидатів, як Михайло Добкін (3,4%), Ольга Богомолець (3%) та Олег Тягнибок (1,2%)”, — зазначив М.Міщенко.

Він зауважив, що на сьогодні 77,9% українців з тією чи іншою мірою упевненості відповіли, що збираються взяти участь у дострокових президентських виборах. З них 52,6% цілком впевнені, а ще 25,3% відповіли, що скоріше за все візьмуть участь у виборах.

М.Міщенко також розповів, що частина українців вже визначилась зі своїми політичними симпатіями і щодо партій, які змагатимуться на парламентських виборах.

“Якби вибори (до ВР – ред.) відбулись найближчим часом, то 21,7% респондентів підтримали б партію “Солідарність”, 13,2% — ВО “Батьківщина”, а 8,2% — “УДАР”. За партію “Сильна Україна” проголосувало б 5,4% респондентів, за КПУ – 5,5%, за Радикальну партію О.Ляшка – 3,9%, за ВО “Свобода” – 3,6% опитаних”, — зазначив він.

За його словами, найнижчий рейтинг поки що у таких політичних сил, як ПР (2,9%) та “Правий сектор” (1%).

УНН

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook