Сепаратисти і російські бойовики у Слов’янську дали першу офіційну прес-конференцію (Відео)

_MdLAVom1dZsj

Командир самооборони Слов’янська звернувся до Путіна і закликав «Допомогти по мірі сил і можливостей»

Сьогодні 14 квітня о 15.00 в міській раді Слов’янська відбулася прес-конференція, на якій в ЗМІ зробив заяву командир самооборони Слов’янська В’ячеслав Пономарьов. Він озвучив звернення до влади України, народу Донбасу і Президенту Росії Володимиру Путіну.

«Ми Донецька народна республіка і сили її самооборони. Наша мета — не допустити свавілля з боку хунти по відношенню до нашого слов’янського народу. Хунта, незаконно захопила владу в результаті військового перевороту, здійсненого за вказівкою керівництва США і Євросоюзу, прострілювавши наших співвітчизників в спину, в прямому ефірі, на весь світ, зрадили і продали за зелені сотні свій народ. Ви не маєте жодного права діяти від нашого імені. Це наша проста відповідь на ваше хамське поводження до нашого народу. Ми не дозволимо забути подвиг наших батьків і дідів і прирівняти їх працю по захисту вітчизни зі злочинами нацистів. Слов’янська земля закрита для вас назавжди.

Дорогі співвітчизники, сьогодні хунта направила в наше місто тисячі своїх найманців на танках. Просимо вас зберігати спокій і витримку, не піддаватися паніці. Бережіть свої сім’ї, людей похилого віку і дітей. Надайте всю можливу підтримку нашим братам ополченцям, які стали на захист Слов’янська від нацистів. Ми обов’язково переможемо».

Також В’ячеслав Пономарьов звернувся до Російської Федерації:

«Ми, народне ополчення Донецької народної республіки, звертаємося до вас з проханням підтримати нас у боротьбі за вітчизну. Дорогі брати і сестри, просимо вас не допускати геноциду народу Донбасу і допомогти захистити наші сім’ї, дітей і старих. Шановний Президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін, просимо вас особисто звернути свою увагу на сформовану обстановку і допомогти нам у міру сил і можливостей. В знак єдності братніх народів ми піднімаємо поруч з прапором Донецької народної республіки прапор Російської Федерації.

Читайте також. Слов’янськ повністю контролюється сепаратистами та “зеленими чоловічками” (Фото, Відео)

Також В’ячеслав Пономарьов підтвердив інформацію про те, що 25-я частина ВДВ перейшла на бік Донецької народної республіки. «Зараз хлопці відпочивають. Вони не їли з учорашнього ранку. Нехай відпочинуть, а потім будемо розмовляти», — повідомив В’ячеслав Пономарьов.

Джерело: Slavgorod.com.ua.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook