Снайпери точно будуть радіти — у ЗСУ нові маскувальні костюми (Фото)

ф1Міноборони України оприлюднило фото нових маскувальних костюмів для бійців Збройних сил України.

Як ідеться в повідомленні, маскувальні костюми мають кілька модифікацій залежно від спеціалізації військових.

Особливо раді новій розробці будуть українські снайпери, впевнені в Міноборони України.

«Виріб буде позиціонуватись як снайперський, але він входить до Бойового Спеціального Комплекту (БСК) і його видаватимуть військовослужбовцям відповідно до їх спеціальності.
Основними аспектами ІМК є продуманість та великі можливості щодо маскування. Вільна конструкція комплекту забезпечує максимальну свободу рухів, приховує контури людини, дозволяє використовувати в якості верхнього одягу, одягати на одяг нижніх слоїв, спорядження. Майже по всій поверхні комплекту розміщена швартувальна сітка, за допомогою якої можливо замаскувати себе згідно поставлених завдань, місцевості та погодних умов. До комплекту входить куртка, штани та накидка.
Цей комплект розроблений після вивчення і аналізу існуючих аналогів, а також зважаючи на побажання самих снайперів різних частин та родів військ. Декілька нарад, зустрічей та обговорень наших фахівців з майбутніми користувачами, уточнення всіх побажань та переробка призвели до появи та виготовлення даного виробу.
Кишені, отвори, вентиляція, застібки та їх розміщення розроблені згідно анатомічних вимог та мобільних завдань снайперів. Манжети рукавів подовжено, вони приховують майже всю долоню. Маскувальна сітка капюшону захищає від паразитів, добре маскує снайпера та основну частину зброї. В штанах передбачені отвори для швидкого доступу до підкостюмного простору (до спорядження). Наявність еластичних шнурів та фіксаторів дозволяють підігнати костюм під себе.
Окремим абзацом можна виділити саме маскувальну накидку. Вона розроблена спеціально для тих завдань коли не потрібен весь костюм, а потрібно приховати лише верхню частину тіла. Набагато легша та мобільніша, має такі ж функціональні можливості як верхня куртка, але це тільки рукава та капюшон.
Це дійсно новий і універсальний виріб для військовослужбовців відповідних спеціальностей. Наразі очікуємо фінансування і закупівлю цього комплекту. Снайпери точно будуть радіти, а ми і далі продовжуємо реформувати, змінювати та вдосконалювати ЗСУ.
П.С. Для порівняння можете подивитись який маскувальний костюм раніше стояв на речовому забезпеченні » — йдеться в повідомленні Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9ф10ф11

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. Смерть кацапам!!!!!!!!!!

TOP 100

Facebook