Снайпер підрозділу «Мотороли» помер на окупованому Донбасі страшною смертю (Фото)

ф2Бойовик «ДНР» Максим Довбня, який в числі перших сепаратистів пішов воювати за «рускій мір», три останні роки провів в інвалідному візку і помер, покинутий всіма своїми соратниками, друзями-бойовиками і дружиною.

Про смерть бойовика «ДНР» Максима Довбні (позивний «Бармен»), який воював у банді «Спарта» під орудою вже ліквідованого російського найманця Арсенія Павлова («Мотороли»), стало відомо 20 червня.

Про це  повідомили сепаратистські джерела, не вказуючи причин смерті колишнього бойовика «ДНР».

Однак, зважаючи на обставини, не виключено, що бойовик «Бармен» просто наклав на себе руки від відчаю і безвиході, до яких його довів «рускій мір».

ф8

ф3ф4

Сепаратистський блогер Геннадій Добовой розповів у мережі жахливі подробиці останніх років бойовика, який втратив усе, воюючи за «рускій мір», який його покинув напризволяще. «Бармен» після поранення в хребет восени 2014 року  опинився в інвалідному візку, з якого так і не встав. Грошей на ліки і життя не мав. Врешті, дружина його покинула.

«Він помер від безвиході і зради», — написав Дубовий, прозоро натякаючи, що така ж доля спіткала і спіткає ще не одного бойовика, який воював за «рускій мір» на українському Донбасі, бо окупаційна влада «ДНР» такими, як Довбня не цікавиться.

ф1

Сайту «Миротворець» Максим Довбня («Бармен») відомий як громадянин України, який 27 років тмоу народився в Росії. Був снайпером банди «Спарта» під орудою російського терориста «Мотороли».

ф5

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook