Смертельну горілку продовжують пити — в Україні вже 106 отруєних, 53 з яких померли

горілка отруйна дуже крупно етикетка на пляшці пшеничноїДержспоживслужба України продовжує фіксувати нові випадки отруєнь небезпечним сурогатом на основі метилового спирту.

Так, нове отруєння сталося в Харкові.

Ось що повідомляє Держпоживслужба:

«Станом на 12 годину 07 жовтня 2016 року всього в країні зареєстровано 106 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 53 завершилися летально.

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем збільшилась:  ще отруїлася 1 особа у м. Харкові. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по Харківській області становила – 87, з них померло 40 мешканців області. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 28 померлих.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (сумарна кількість випадків отруєнь по цих областях становить — 19, з них завершились летально -13).

Згідно з повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за результатами судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол».

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook