Смертельна горілка знайшла жертв у семи областях України. Кількість отруєних росте

горілка отруйна дуже крупно етикетка на пляшці пшеничноїВід сурогатуна основі метилового спирту в семи областях України вже померли 55 людей.

Як повідомили в Дерспоживслужбі, учора стався новий випадок отруєнян на Харківщині, а загалом отруєних на сьогоднішній ранок в Україні було вже 133.

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 13.10.2016 зареєстровано новий випадок отруєння у 1 мешканця смт Високий, Харківського району. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по Харківській області становить – 89, з них померли – 41. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 30 померлих.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано. Загальна кількість постраждалих по кожній області наступна:

Запорізька область (Вільнянський район): отруїлося — 17 осіб;

Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): отруїлося – 8, з них померла -1 особа;

Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, з них померла 1 особа;

Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло — 2 особи;

Миколаївська область ( м. Миколаїв): отруїлося та померло — 5 осіб.

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно результатів судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол, за інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за результатами проведеної судово — медичної експертизи 1 померлому встановлено посмертний діагноз: отруєння метиловим спиртом.

Станом на 09 годину 13.10.2016 року в країні зареєстровано 133 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них завершились летально – 55.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook