Слідчі Нідерландів знайшли неспростовний доказ, що Боїнг над Донбасом збили з «Бука» армії Росії (Відео)

Боїнг 17 липня 2014 Донбас- уламок і ідуть військСлідчим міжнародної групи вдалося зняти відбитки пальців зі снарядів. Про це заявив сьогодні на брифінгу щодо проміжних результатів розслідування катастрофи лайнера МН17 на Донбасі влітку 2014 року представник поліції Нідерландів.

За його твердженням, це черговий доказ того, що малайзійський рейс був збитий саме з зенітно-ракетного комплексу «Бук» армії Росії.

«Ми проаналізували всі доступні для нас зображення цих «Буків». І нам вдалось зняти відбитки пальців із снарядів, з яких було збито літак. Ми розуміємо, що ці снаряди співпадають з тими, що належать військовим бригадам РФ», — сказав керівник центрального департаменту кримінальних розслідувань національної поліції Нідерландів Уілберт Паулсен.

Він зазначив, що ці дані підтверджують раніше отримані слідством докази того, що «Бук», яким збили пасажирський літак, на облавку якого було 298 людей, належить 53-ій бригаді армії Росії.

База 53-й бригади — в селищі Маршала Жукова під Курськом. Слідча група встановила, що «Бук», який збив «Боїнг» Malaysia Airlines в Донецькій області, вивезли з бази 23 червня. Він входив до конвою, що складався з 50-ти одиниць військової техніки, в тому числі шести «Буків». Слідчий Вільберт Пауліссен заявив, що усі засоби у колоні з ракетою належали російським Збройним силам.
Паулсон підкреслив, що зараз уже є «багато результатів розслідування катастрофи» і «слідство здебільшого повторює ці факти».»Але ми знаходимо ці факти і перевіряємо їх ще ретельніше», — сказав представник поліції Нідерландів.

За його словами, над розслідуванням працює кількасот фахівців.

Відео — 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook