«Слава Україні!» рішенням ВР стало офіційним вітанням українських військових і не тільки

ф1«Слава Україні!» — так тепер при зустрічі вітатимуться бійці ЗСУ та працівники Національної поліції України. У відповідь має звучати «Героям слава!».

Відповідний законопроект №9036, що запроваджує такі та інші зміни, прийняла сьогодні в цілому Верховна рада України.

У статуті внутрішньої служби Збройних сил України, пише 112 Україна, впорядкували ритуал підняття державного прапора України. Зауважимо, відповідно до чинного законодавства, при врученні бойового прапора особа вітає особовий склад з його отриманням, а військовослужбовці відповідають трикратним «Слава». Закон передбачає, що при врученні прапора особа вітає особовий склад словами «Слава Україні!», а військовослужбовці відповідає «Героям слава!».

Крім того, вирішили замінити слово «товариш» словами «пан (пані)» у статуті внутрішньої служби ЗСУ та стройовому статуті ЗСУ.

Також ввели зміни у закон про Нацполіцію, відповідно до яких під час перебування поліцейських у строю на вітання керівника або старшого за спеціальним званням »Слава Україні!» всі поліцейські, які перебувають у строю, відповідають «Героям слава!». Те саме відбувається при прощанні.

Закон набере чинності наступного дня після офіційної публікації.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook